Zabiegi na biust

SPM masaż próżniowy biustu

Lifting, kształtowanie i ujędrnianie biustu bez operacji i bólu. Przeznaczony dla każdego rodzaju skóry tracącej elastyczność i sprężystość. Dzięki takiemu zabiegowi uzyskujemy lifting, kształtowanie i ujędrnianie biustu. Zabieg wzmacnia tkankę i nadaje jej większą elastyczność, dzięki temu biust staje się bardziej jędrny, pełny i podniesiony. Polecany w przypadku utraty jędrności po ciąży i karmieniu oraz po kuracjach odchudzających, obwisłej skóry, braku elastyczności skóry, wrażenia małych piersi bez objętości, zmian związanych z wiekiem, profilaktycznie od 30 roku życia.

Liftingujący masaż biustu

Przeznaczony do skóry pozbawionej elastyczności i jędrności. Masaż ukierunkowany na biust, dekolt oraz plecy. Silnie ujędrniający, głęboki masaż dający efekty liftingu 3D. Szczególnie zalecany kobietom po ciąży, po okresie karmienia piersią, czy też tym które zauważyły utratę jędrności, elastyczności skóry biustu i dekoltu.

Taping biustu

Taśmy do tapingu wspomagają modelowanie i rewitalizację piersi. Skutecznie zmniejszają napięcia i blokady dając spektakularny efekt łagodności, a piersiom witalność i zdrowie.

Zastosowanie tapingu w ujęciu kosmetycznym ujędrnia skórę, unosi piersi jak również jest doskonałą alternatywą dla biustonosza. Taśmy tapingu fantastycznie wspomagają laktację. Nie trzeba pić herbatek ani karmelowego piwa, wystarczy odpowiednia aplikacja plastrów, aby pokonać problemy z karmieniem piersią i wspomóc młodą mamę w trudach macierzyństwa. Będą przeciwdziałały obrzękom również po operacji raka piersi.