Oferta Masaż-Med

 

 

SPM Biustu

Lifting, kształtowanie i ujędrnianie biustu bez operacji i bólu. Przeznaczony dla każdego rodzaju skóry tracącej elastyczność i sprężystość. Dzięki takiemu zabiegowi uzyskujemy lifting, kształtowanie i ujędrnianie biustu. Zabieg wzmacnia tkankę i nadaje jej większą elastyczność, dzięki temu biust staje się bardziej jędrny, pełny i podniesiony. Polecany w przypadku utraty jędrności po ciąży i karmieniu oraz po kuracjach odchudzających, obwisłej skóry, braku elastyczności skóry, wrażenia małych piersi bez objętości, zmian związanych z wiekiem, profilaktycznie od 30 roku życia.AROSHA na biust - LIFTING UP KIT

Jest to zabieg Push Up widocznie poprawiający wygląd biustu, modelujący jego kształt, a także powiększający nawet o 1 rozmiar. Aktywne koncentraty, którymi nasączone są bandaże błyskawicznie wypełnią, wyrzeźbią i podniosą biust. Seria zabiegów tworzy mikro siateczkę liftingującą na kształt "niewidzialnego biustonosza" zapewniając szybki efekt "push up". Zabieg przeznaczony do pielęgnacji szyi, dekoltu i biustu. Działa silnie napinająco i ujędrniająco, powoduje natychmiastowy efekt nawilżenia i wygładzenia skóry. Składnikami aktywnymi są: kwas hialuronowy poprawiający elastyczność i nawilżenie skóry, proteiny soi oraz wyciąg ze skrzypu polnego o właściwościach pojędrniających i wygładzających rozstępy skórne.

 

Zabieg na biust Push-up Montibello

Profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne o udowodnionej skuteczności, dzięki którym doświadczysz piękna w wyjątkowy sposób. Produkty Montibello przeznaczone do pielęgnacji skóry zapewniają unikatowy styl i charakter oraz doskonale łączą wysoką skuteczność z bezpieczeństwem stosowania.